Yhteystiedot

Joensuun HS-Kiinteistösaneeraus Oy 
Käenkoskentie 6, 80130 Joensuu
Puh. 013 123 553
Sähköposti: toimisto@hs-kiinteistosaneeraus.fi

 

Kari Heiskanen

Projektipäällikkö hissit
Puh. 0400 483 176
Sähköposti: kari.heiskanen@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Antti Hietala

Työnjohtaja
Puh. 0400 677 669
Sähköposti: antti.hietala@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Petteri Koho

Työnjohtaja 
Puh. 050 444 0201
Sähköposti: petteri.koho@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Leevi Tuunainen

Laskenta ja työnjohto
Puh. 050 471 5430
Sähköposti leevi.tuunainen@hs-kiinteistosaneeraus.fi

 

Jaana Heikkinen

Talous/toimisto
Puh. 013 123 553
Sähköposti: jaana.heikkinen@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Timo Heikkinen

Hankinta
Puh. 0400 170 141
Sähköposti: timo.heikkinen@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Tommi Heikkinen

Toimitusjohtaja
Puh. 050 344 4407
Sähköposti: tommi.heikkinen@hs-kiinteistosaneeraus.fi

HUOM! Laskutusosoitteemme ovat muuttuneet 24.9.2018 alkaen. 

Verkkolasku

Verkkolaskutusosoitteemme: 003709334269 (Ovt-tunnus)
Verkkolaskuoperaattori: Pagero
Välittäjäntunnus 003723609900

Kun olette lähettämässä meille ensimmäistä verkkolaskuanne, ilmoittakaa siitä ystävällisesti Jaana Heikkiselle sähköpostitse jaana.heikkinen@hs-kiinteistosaneeraus.fi.

Mainitkaa sähköpostissanne oma verkkolaskutusoperaattorinne ja verkkolaskutusosoitteenne sekä päivä, jolloin lähetätte/lähetitte verkkolaskunne. Näin voimme varmistaa, että ensimmäinen verkkolasku on saapunut perille.

Paperilasku

Joensuun HS-Kiinteistösaneeraus Oy
OVT 003709334269
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostilasku

admicom@xbs-salo.com

Sähköpostilla toimitettavien ostolaskujen yhteydessä on huomioitava:
– Osoitteeseen voi lähettää ainoastaan laskuja, ei muuta postia.
– Laskun tulee olla PDF-formaatissa.
– Yhdessä sähköpostissa voi olla vain yhden laskun tiedot. Kaikkien laskun sivujen täytyy olla yhdessä PDF-tiedostossa, joten laskun mahdolliset liitteet skannataan samaan PDF-tiedostoon laskun jatkosivuiksi. Siten sähköposti voi sisältää ainoastaan yhden PDF-tiedoston.
– PDF-tiedosto ei saa olla salattu tai salasanalla suojattu.