Yhteystiedot

Joensuun HS-Kiinteistösaneeraus Oy 
Käenkoskentie 6, 80130 Joensuu
Puh. 013 123 553
Sähköposti: toimisto@hs-kiinteistosaneeraus.fi

 

Kari Heiskanen

Projektipäällikkö hissit
Puh. 0400 483 176
Sähköposti: kari.heiskanen@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Antti Hietala

Työnjohtaja
Puh. 0400 677 669
Sähköposti: antti.hietala@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Petteri Koho

Työnjohtaja 
Puh. 050 444 0201
Sähköposti: petteri.koho@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Jaana Heikkinen

Talous/toimisto
Puh. 013 123 553
Sähköposti: jaana.heikkinen@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Timo Heikkinen

Hankinta
Puh. 0400 170 141
Sähköposti: timo.heikkinen@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Tommi Heikkinen

Toimitusjohtaja
Puh. 050 344 4407
Sähköposti: tommi.heikkinen@hs-kiinteistosaneeraus.fi

Verkkolasku

Olemme siirtyneet ostolaskujen käsittelyssä sähköiseen aikakauteen, joten toivomme teidän lähettävän laskunne meille verkkolaskuina. Verkkolaskujen mukana voimme vastaanottaa myös laskun liitteet.

Verkkolaskutusosoitteemme: 003709334269(Ovt-tunnus)
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjäntunnus (BAWCF122) 0037 2129 1126

Välittäjätunnus VAIN pankkiverkkoa verkkolaskutukseen käyttäville: DABAFIHH

Kun olette lähettämässä meille ensimmäistä verkkolaskuanne, ilmoittakaa siitä ystävällisesti Jaana Heikkiselle sähköpostitse jaana.heikkinen@hs-kiinteistosaneeraus.fi.

Mainitkaa sähköpostissanne oma verkkolaskutusoperaattorinne ja verkkolaskutusosoitteenne sekä päivä, jolloin lähetätte/lähetitte verkkolaskunne. Näin voimme varmistaa, että ensimmäinen verkkolasku on saapunut perille.